آموزش افزایش سئو با ایجاد فایل humans.txt

آموزشی , سئو
دی ۲, ۱۳۹۰
بازدید : 1160 بازدید

در الگوریتم جدید گوگل که پاندا خونده میشود، توجه بیشتر از سمت موتور جستجو به کاربران رفته و قبل از اینکه سایت شما در صفحات اول موتورهای جستجو به نمایش در بیاید،باید مطمئن شوند که سایت شما و مطالب آن برای کاربران ارزشمند است.اولین و بهترین راه هم شناختن نویسنده آن وبلاگ و یا وبسایت می باشد. مثلا وقتی شما دنبال مقالات برنامه نویسی هستید و وارد وبلاگ و یا وبسایتی می شوید که نویسنده آن شخصی مثل دکتر ایکس می باشد، مطمئن میشوید که مطالب این سایت بار علمی بالایی دارد. در این مطلب از رضا سورس ، این مطلب را به خوبی خواهید آموخت.

 

آموز افزایش سئو

 

یک راه مناسب برای این که نویسنده وبلاگ و یا سایت را معرفی کنیم، استفاده از فایلی مانند فایل robots.txt می باشد. بله ، شما فقط نباید به فکر روبوتها باشید، باید به فکر کاربران نیز باشید و فایلی بنام humans.txt ایجاد کنید و در آن از خودو گروهتان و سایت توضیحاتی برای انسان هایی که میخواهند با شما آشنا شوند قرار دهید. بعد فایل را دقیقا مثل فایل robots.txt در روت هاست خود قرار دهید ، یعنی بصورت www.your.ir/humans.txt قابل دسترسی باشد و بهتر است که در قسمت سربرگ هم این کد را قرار دهید تا این فایل را معرفی کنید:

<link type=”text/plain” rel=”author” href=”http://you.ir/humans.txt” />

می توانید نمونه این فایل را در آدرس زیر مشاهده نمائید:

http://www.rezasource.com/humans.txt

 

 

Like
امتیاز :
بدون رای!
مدیر سامانه
مدیر سامانه Mr.Code هستم . به صورت تخصصی در زمینه برنامه نویسی سازمانی و طراحی وبسایت و پرتال و طراحی اپلیکیشن اندروید فعالیت دارم .
همراه ما باشید در اینستاگرام رضا سورس صفحه اینستاگرام
دیدگاهتان را بنویسید

10 + چهار =

تورج امین فر دوشنبه , ۲۴ فروردین ۱۳۹۴ پاسخ

بسیار عالی تشکر

عضویت در خبرنامه رضا سورس

تمامی اطلاعات محفوظ است!