در راستای درخواست کاربران خوب سامانه رضا سورس ، تصمیم بر آن شد تا آموزش طراحی کامل اسکریپت تخفیف گروهی را با امکانات کامل آغاز نماییم.

پس در جلسات آموزش با ما همراه باشید.

 

design-groupon-script-via-php

در این سری آموزشی ، تمامی موارد مربوط به بخش های مختلف طراحی اسکریپت تخفیف گروهی آموزش داده می شود.

 

اسکیپت تخفیف گروهی چیست؟

این روزها در دنیای اینترنت مقوله جدیدی به نام وب سایت های خرید گروهی، رایج شده است. با ورود به این سایت ها، تعداد زیادی از پیشنهاد های خرید برای شما ظاهر می شود. در این پیشنهاد ها، شما بلیط ها و بن هایی را تهیه میکنید تا از مراکز تفریحی، ورزشی، رستوران ها و … تخفیف بگیرید. البته این را در نظر داشته باشید که ممکن است برخی از این بن ها را هرگز استفاده نکنید.اما در هر صورت شما آن ها را با تخفیف ویژه طراحی کرده اید.

به سایت هایی که این امکانات را در اختیار شما قرار می دهند ، سایت تخفیف گروهی گفته می شود و به سیستم پردازشی آن ، اسکریپت تخفیف گروهی گفته می شود.

این اسکریپت ها ، امکان طراحی شدن توسط سامانه های مدیریت محتوا نظیر WordPress و یا جوملا را نیز دارا می باشند اما طبیعتا اسکرپتی که به صورت شخصی طراحی شود ، امکانات بسیار قویتر و کاملتری خواهد داشت.

رضا سورس در این آموزش ها ، طراحی این نوع اسکریپت را از ابتدا به شما آموزش می دهد.این آموزش ها بر اساس زبان برنامه نویسی PHP و بانک اطلاعاتی MySQL می باشد.


دسته ها : PHP آموزشی کد مقاله

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *