هایس

طرح هایس

رضا سورس در نظر دارد جهت قدردانی از کاربران خود ، و در راستای طرح هایس (هر ایرانی یک سایت) ، برای کلیه کاربران خود ، سایت طراحی نماید.

در ارتباط با میزان اهیمت و فوائد داشتن  وب سایت حرفه ای صد ها کتاب و مقاله به رشته تحریر درآمده و هزاران صفحه وب و صدها لوح فشرده و مالتی مدیا در دنیا منشر گردیده و از اهمیت آن همین بس که بر اساس گزارش موسسه جهانی « Directi » تعداد وب سایت های ثبت شده در دنیا از مرز 19 میلیون نیز گذشته است.

1- ایجاد تصویری حرفه ای از کسب و کار شما
داشتن یک وب سایت اینترنتی که بصورت حرفه ای طراحی شده باشد یکی از بهترین ابزارهای ایجاد اعتماد در مشتریان جدیدی به شمار می آید که هنوز با شرکت شما آشنا نیستند آنها احساس خواهند کرد که با یک شرکت مطمئن معامله می کنند و حس احترام در آنها ایجاد خواهد شد.

2- سایت شما به ارتقای کسب و کارتان بصورت 24 ساعته و 7 روز هفته کمک خواهد کرد.
داشتن یک وب سایت برای کسب و کارتان ، محصولات یا خدمات شما را به مشتریان آینده شما در هرزمان که آنها بخواهند نشان خواهد داد.

3- یک ابزار تبلیغاتی ایده آل که قابلیت به روز کردن در سریعترین زمان با کمترین هزینه را داراست.
داشتن یک وب سایت مانند داشتن یک بروشور تبلیغاتی جامع و کاملا رنگی است که می تواند کسب و کارتان را برای هزاران نفر در سراسر جهان تبلیغ کند ، به روز کردن اطلاعات موجود در این ابزار تبلیغاتی نسبت به بروشور های چاپی بسیار ارزانتر و سریعتر است و می تواند اطلاعات بسیار بیشتری را با قیمت بسیار کمتر در اختیار شما قرار دهد

4- سایت می تواند ابزار خدمات مشتری را بصورت پیشرفته تری در اختیار شرکت شما قرار دهد.
با قرار دادن اطلاعاتی چون فرم های ارتباطی برای پرسش و پاسخ ، فرم های مربوط به خدمات پس از فروش و فرم های پیشرفته جهت تماس با شرکت و فرم هایی نظیر نظرخواهی پیشرفته و… یک ابزار قدرتمند برای جلب رضایت مشتریان و ارائه خدمات بهتر به آنها در دسترس شما خواهد بود.

5- سایت شما ابزار معرفی و ارتقای خدمات شرکت شماست .
میلیونها نفر در سراسر جهان از اینترنت برای یافتن اطلاعات حرفه ای استفاده می کنند . یک کسب و کار که داری یک سایت حرفه ای است می تواند به مردم برای تصمیم گیری سریعتر و بهتر کمک کند هم اینک بسیاری از وکلا ، شرکت های بیمه ، شرکت های ساختمانی ، تولیدی ، خدماتی و بازرگانی ، هتل ها و بسیاری از شرکت های دیگر از سایت اینترنتی برای معرفی برای یافتن خدمات خود و یافتن مشتریان جدید استفاده می کنند مراقب باشید عقب نمانید !! هم اینک زمان زمان داشتن یک وب سایت اینترنتی پیشرفته است ؛ قبل از اینکه رقبای شما تمام توجهات را بسوی خود جلب کنند.

6- سایت شما می تواند تمام محصولات شما را به فروش برساند.
فروش محصولات از طریق اینترنت می تواند درآمد بیش از حد تصوری را برای شرکت شما به دنبال داشته باشد.راه اندازی یک سیستم فروش اینترنتی کمک زیادی حتی به فروش سنتی شما خواهد کرد.

7- در صورت تمایل ،  سایت مشتریان جهانی را برای شرکت شما پیدا خواهد کرد.
در اینترنت ، تمام دنیا بازار شماست . هم اکنون شما پتانسیل معرفی شرکت ، محصولات با خدمات خود به سراسر جهان را دارا می باشد.
نه تنها افراد بلکه شرکتهای بسیاری در سراسر جهان وجود دارند که همواره به دنبال پیشنهاد بهتر می گردند اگر شما محصولات یا خدمات قابل عرضه جهانی دارید پس درنگ نکنید در اینترنت شما فرصت رقابت با بزرگان را نیز پیدا خواهید کرد.

8- سایت  اینترنتی شما یک هدایت کننده اطلاعات مشتریان به سمت شما ست و اطلاعات با ارزشی را برای شما گردآوری می کند.
سایت اینترنتی می تواند افرادی را که به دنبال محصولات یا خدمات خاصی هستند شناسایی و هدفگیری کرده  و اطلاعات مفیدی را راجع به آنها در اختیار شما قرار دهد شما با استفاده از فرم های آنلاینی که در سایت تان قرار می دهید می توانید بازخوردهای مفیدی را از مشتریان راجع به محصولات یا خدمات خود دریافت کنید.

9- سایت اینترنتی شما به مردم کمک خواهد کرد تا سریعتر تصمیم گیری کنند
امروزه جهان حرکت پرشتابی دارد و مردم دوست ندارند در انتظار رسیدن اطلاعات بمانند با ارائه اطلاعات محصولات و خدمات به اضافه ویزگی های آنان می توانید بی درنگ در جذب مشتری اقدام نمایید.
در دنیای رقابتی امروز شرکتی که بتواند سریعتر به سئوالات مشتریان پاسخ دهد و به سرعت اطلاعات و محصولات را به دست آنها برساند شانس موفقیت بسیار بیشتری دارد.

10- وب سایت شما ابزار مفید ارتباطی شما خواهد بود.
سایت اینترنتی تنها برای معرفی محصولات و یا خدمات شما به کار نمی رود بلکه استفاده های بیشتری نیز برای شما خواهد داشت . به عنوان مثال یک سایت می تواند برای استخدام کارمندان جدید ، اعلام مزایدات یا مناقصات شرکت ، امکان دانلود لیست محصولات یا گاتالوگ شرکت یا هر نوع مدیای الکترونیکی دیگر که به کسب و کارتان مربوط می شود مانند عکس ها فایل های صوتی و تصویری به کار می رود .
در حقیقت وب سایت شما ابزاری است که می تواند هرنوع اطلاعاتی که بخواهید به مردم ارائه کنید را در اختیار آنها قرار دهد و بر عکس هر اطلاعاتی را که مایلید از مشتریان تان داشته باشد در اختیار شما قرار می دهد .  و از این راه کمک بزرگی به افزایش سود شرکت  یا کسب و کار مي کنيد.
برای این منظور لازم است وب سایت شما دارای کلیه ابزارها و قابلیت های فنی ، ویراستاری و روانشناسی برای جلب نظر مخاطبان را داشته باشد که رضا سورس با استفاده از آخرین دستاوردها و تکنولوژی های جهانی نیار شما را در شبکه جهانی اینترنت برآورده کرده و به شما کمک می کند تا با کمک اینترنت کسب و کار خویش را گسترش دهید.

 

هزینه سفارش و راه اندازی وبسایت شما تنها 17000 تومان می باشد و وبسایت شما با نام دلخواه شما نظیر http://www.rezasource.ir به شما تحویل داده می شود.پس همین امروز اقدام نمائید.

جهت سفارش وبسایت خود می توانید از بخش تماس با ما ، با موضوع پیام “سفارش وبسایت” با ما در ارتباط باشید.