با شروع سال 1392 و با توجه به درخواست های کاربران ، کلاس های آموزش آنلاین زبان های برنامه نویسی رضاسورس از تاریخ 11 فروردین ماه 1392 آغاز خواهد شد. این کلاس ها در زمینه زبان های برنامه نویسی سی شارپ و PHP در فاز اول می باشد.کلاس ها به صورت آموزش قدم به قدم و در قالب فایل می باشد.هر کلاس به صورت فایل برای کاربران ثبت نام کرده قابل دانلود می باشد.جهت عضویت در کلاس ها و کسب اطلاعات تکمیلی ، ادامه مطلب را مطالعه نمائید.

 

programming-course

 

مزایای دوره :

آموزش قدم به قدم از سطح مبتدی تا سطح پیشرفته

کاربر پس از اتمام دوره می تواند به صورت مستقل شروع به برنامه نویسی ویندوزی نماید.

در کلیه مراحل آموزش ، تیم پشتیبانی و آموزشی رضا سورس در کنار شماست.

 

هزینه دوره :

هزینه هر جلسه آموزشی که به صورت فایل ارائه میگردد ، به صورت زیر می باشد :

کاربران برنزی : 2000 تومان

کاربران نقره ای : 1500 تومان

کاربران طلایی : 1000 تومان

کاربران الماس : 500 تومان

 

نحوه عضویت در کلاس ها :

هر کاربر ابتدا با مراجعه به صفحه پرداخت اینترنتی سامانه رضا سورس وجه ثبت نام را نسبت به نوع عضویت خود (برنزی،نقره ای،طلایی و الماس) واریز می نماید:

برنزی : 5000 تومان

نقره ای : 10000 تومان

طلایی : 20000 تومان

الماس : 30000 تومان

سپس اطلاعات واریز خود را از طریق بخش ثبت فیش برای ما ارسال نمائید (در بخش توضیحات ، نام کاربری خود را که در سامانه ثبت نام نموئده اید به همراه نوع عضویت بنویسید).

نهایتا تا 24 ساعت پس از ثبت نام شما ، حساب کاربری شما ارتقاء یافته و شارژ می شود و وجه واریزی نیز به حساب کاربریتان افزوده می گردد که می توانید از آن پس در کلاس ها شرکت نموده و فایل های کلاس ها را نیز دریافت نمائید.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر از طریق بخش تماس با ما اقدام نمائید.

پس از واریز وجه حتما اطلاعات واریز را از طریق بخش ثبت فیش برای ما ارسال نمائید ، در غیر اینصورت سفارش کان لم یکن تلقی شده و وجه غیر قابل استرداد می باشد.

همچنین می تواند جهت دریافت اطلاعات حساب ، از طریق بخش شماره حساب اقدام نمائید.


دسته ها : اخبار سامانه

مطالب مرتبط

دیدگاه ها

  • Emily Short خرداد ۸, ۱۳۹۲ :: ۳:۲۵ ب.ظ

    کلاس نوع خاصی از آرایه است که امکان ذخیره و جمع بندی تعداد زیادی المان را (که شامل داده ها و توابع هستند) برای یک شی جدید فراهم آورده و تحت یک نام مشترک ذخیره می کند. اما بر خلاف آرایه که تنها قادر به ذخیره ی داده هایی هم جنس است، کلاس می تواند داده هایی از جنس های مختلف را ذخیره نماید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *