آیا سایت من به بهینه سازی نیاز دارد؟

مقاله
آبان ۳۰, ۱۳۹۱
بازدید : 1685 بازدید

این سؤال ، سؤالی است که شاید در ذهن بسیاری از کاربران و صاحبان وبگاه ها و فروشگاه های اینترنتی باشد.”آیا سایت من هم به بهینه سازی و سئو نیاز دارد؟

سؤال شما را اینگونه پاسخ می دهیم :

آیا می خواهید از فروش سایت خود درآمد بیشتری کسب نمائید؟

آیا می خواهید از تبلیغات در سایت خود درآمد کسب کنید؟

آیا می خواهید با بیشتر دیده شدن در موتورهای جستجو و مخصوصا گوگل ، پروژه های بیشتری به شما داده شود؟

آیا می خواهید در نتایج جستجوی موتورهای جستجو قبل از رقبای خود دیده شوید؟

اگر پاسخ شما به سؤالات بالا مثبت است ، شک نکنید که بهینه سازی و سئو سایت شما ، ضروری است . پس همین الان خواندن ادامه این مطلب را رها نموده و به فکر سئوی سایت خود باشید!

 

کدام سئوکار را برای بهینه سازی سایت خود انتخاب کنم ؟

اگر دانش و زمان کافی برای انجام بهینه سازی سایت خود را ندارید ، حتما باید یک سئوکار و بهینه ساز خوب را برای بهینه سازی وبسایتتان انتخاب کنید . سئو ،بسایت شما را در موتور‌های جست و جو مطرح می نماید ، پس میتواند به پیشرفت شما و برندتان کمک کند . سعی کنید برای سئو بودجه خیلی محدودی تعیین نکنید ، اینگونه میتوانید بیشتر از سئوکار خود توقع داشته باشد . چون سئو یک کار سخت و زمانبر است و اگر شخصی از شما هزینه بسیار پایین تقاضا میکند ، به سمتش نروید ! چون میتواند ضربه‌های زیادی به شما و وبسایتتان بزند . نمیگویم که به سراغ افراد با هزینه‌های بسیار بالا بروید ، اما به جز بحث‌های مالی و اتقصادی ، به عقلتان هم مراجعه کنید و ببینید که آیا سئو اینقدر ارزان است ؟

هر سئوکاری خوب نیست ، شاید او از روش‌های black hat استفاده کند و وبسایت شما را در مدت کوتاهی به رتبه‌های بالا در موتور‌های جست و جو برساند ، اما باید این مسئله را در نظر بگیرید که موتور‌های جست و جو هر روز در حال تغییر الگوریتم‌های خود هستند و هیچ گاه ، یک تکنیک سئو ، برای چند سال و به تازگی ، چند ماه پاسخ گو نخواهد بود.

پس در مورد انتخاب سئوکار خود کمی‌هوشمندانه برخورد کنید . سعی کنید که اول نیاز‌هایتان را بسنجید و سپس به سراغ خدمات سئو بروید و انتخاب سئوکار بروید.

راستی ! اگر همچنان پاسخ شما به سؤالات بالا مثبت است ، رضا سورس همراه شماست!

همچنین استفاده از نرم افزار بی نظیر سئوی رضا سورس هم تجربه به یادماندنی برای شما خواهد بود.

 

Like
امتیاز :
بدون رای!
مدیر سامانه
مدیر سامانه Mr.Code هستم . به صورت تخصصی در زمینه برنامه نویسی سازمانی و طراحی وبسایت و پرتال و طراحی اپلیکیشن اندروید فعالیت دارم .
همراه ما باشید در اینستاگرام رضا سورس صفحه اینستاگرام
دیدگاهتان را بنویسید

3 × چهار =

عضویت در خبرنامه رضا سورس

تمامی اطلاعات محفوظ است!